Hotele

B&B Kraków Centrum świętuje pierwszy rok działalności

B&B Kraków Centrum świętuje pierwszy rok działalności
B&B Kraków Centrum świętuje pierwszy rok działalności Międzynarodowa sieć hoteli ekonomicznych B&B Hotels ma w kwietniu co najmniej jedną okazję do świętowania. Właśnie mija rok,

B&B Kraków Centrum świętuje pierwszy rok działalności
Międzynarodowa sieć hoteli ekonomicznych B&B Hotels ma w kwietniu co najmniej jedną okazję do świętowania. Właśnie mija rok, od kiedy hotel B&B Kraków Centrum przyjął pierwszych gości. Rok niezwykle udany. Po dwunastu miesiącach od otwarcia to jeden z najwyżej ocenianych hoteli w mieście, o czym świadczą między innymi opinie zamieszczane na znanych portalach rezerwacyjnych.

– W pierwszym roku działalności odwiedziło nas blisko 50 000 gości – mówi Dyrektor Hotelu, Małgorzata Mazurkiewicz. – Były to zarówno osoby przybywające do Krakowa w celach biznesowych, jak i turyści, doceniający jego lokalizację w bliskim sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu i wielu atrakcji, które oferuje Kraków. Co nas niezmiernie cieszy, z niektórymi spotykaliśmy się już kilkukrotnie, co odczytujemy jako największą pochwałę – dodaje.

Tak znakomity debiut hotelu B&B Kraków Centrum na lokalnym rynku to przede wszystkim zasługa doskonałego usytuowania obiektu, sąsiadującego z Centrum Kongresowym ICE Kraków oraz zabytkami i atrakcjami Krakowa, z Wawelem na czele. Ale położenie to nie jedyny atut tego obiektu. Wnętrza cechuje funkcjonalny i przytulny design. Na gości czekają tu komfortowo urządzone pokoje oraz przestronne, nowocześnie zaaranżowane lobby. Podobnie jak inne obiekty sieci B&B, hotel w Krakowie serwuje bogaty i różnorodny bufet śniadaniowy. Zgodnie ze wspólnym standardem, obiekt jest również w całości klimatyzowany i zapewnia bezpłatny, dostęp do szybkiego Internetu. Uzupełnieniem oferty jest sala konferencyjna z nowoczesnym zapleczem multimedialnym. Zmotoryzowani mogą dodatkowo skorzystać z podziemnych miejsc parkingowych.

– Wyniki B&B Kraków Centrum już po roku od otwarcia pokazują, że krakowska baza hotelowa potrzebowała miejsca, łączącego w sobie gwarancję komfortu i przyjazne ceny z dogodną lokalizacją. Podobne sygnały docierają do nas także z innych miast, w których usytuowane są nasze obiekty, czyli z Warszawy, Wrocławia, Torunia, Łodzi czy Katowic. To znak, że nasz model się sprawdza. Dlatego uważnie przyglądamy się kolejnym rynkom, by umożliwić dostęp do naszej oferty w pozostałych rejonach Polski – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

A to już wiesz?  Hotel Dana – historia w luksusowym wydaniu

B&B Hotels to wiodąca sieć hoteli ekonomicznych w Europie, która w swoich strukturach posiada już ponad 480 hoteli. W Polsce pod jej szyldem działają obiekty w Warszawie (154 pokoje), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Katowicach (105) oraz Toruniu (93). Wkrótce dołączy do nich również Lublin (130).

www.hotelbb.pl

________________________________________
Grupa B&B Hôtels to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli ekonomicznych, stawiających na jakość, doskonałą lokalizację, indywidualny design oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie hotele we Francji (279), w Niemczech (125), we Włoszech (36), w Hiszpanii (30), w Szwajcarii trzy hotele, dwa w Brazylii, a także po jednym w Czechach, Belgii, Austrii, Portugalii i Słowenii. Grupa B&B rozwija się bardzo dynamicznie również w Polsce, gdzie działają już obiekty w Warszawie (154 pokoje), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Katowicach (105) oraz Toruniu (93).

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy