Wiadomości branżowe

Ekstremalny finał i pasja pomagania

Ekstremalny finał i pasja pomagania
Ewolucje w powietrzu, skoki na dmuchaną poduchę i wiele emocji pełnych adrenaliny. Tak zapowiada się najbliższa sobota, podczas której odbędzie się finał akcji „Europa Centralna Ekstremalnie”. Znamy już także laureatów letniej edycji Funduszu Małych Grantów prowadzonego przez Europę Centralną– Cieszy nas zainteresowanie naszą akcję ze strony mieszkańców Śląska – wyjaśnia Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. – Podczas dwóch pierwszych odsłon naszego projektu bawiło się z nami kilka tysięcy osób. Dlatego na zakończenie naszego projektu pełnego adrenaliny zapraszamy na powtórzenie najbardziej popularnych wyzwań, które serwowaliśmy podczas sierpniowych weekendów. Cieszy nas także szczególnie zainteresowanie naszych najmłodszych gości różnego rodzaju aktywnościami sportowymi.Finał „EC Ekstremalnie" rozpoczyna się 23 sierpnia o godz. 13:00. Nie zabraknie wtedy okazji do skorzystania ze skoków na ogromną dmuchaną poduchę. O godz. 15:00 rusza konkurs best-trick na ciekawe rowerowe ewolucje prezentowane w specjalnie wydzielonej przestrzeni. Miłośników adrenaliny szczególnie zapraszamy od godz. 16:00 -

Ewolucje w powietrzu, skoki na dmuchaną poduchę i wiele emocji pełnych adrenaliny. Tak zapowiada się najbliższa sobota, podczas której odbędzie się finał akcji „Europa Centralna Ekstremalnie”. Znamy już także laureatów letniej edycji Funduszu Małych Grantów prowadzonego przez Europę Centralną

– Cieszy nas zainteresowanie naszą akcję ze strony mieszkańców Śląska – wyjaśnia Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. – Podczas dwóch pierwszych odsłon naszego projektu bawiło się z nami kilka tysięcy osób. Dlatego na zakończenie naszego projektu pełnego adrenaliny zapraszamy na powtórzenie najbardziej popularnych wyzwań, które serwowaliśmy podczas sierpniowych weekendów. Cieszy nas także szczególnie zainteresowanie naszych najmłodszych gości różnego rodzaju aktywnościami sportowymi.

Finał „EC Ekstremalnie" rozpoczyna się 23 sierpnia o godz. 13:00. Nie zabraknie wtedy okazji do skorzystania ze skoków na ogromną dmuchaną poduchę. O godz. 15:00 rusza konkurs best-trick na ciekawe rowerowe ewolucje prezentowane w specjalnie wydzielonej przestrzeni. Miłośników adrenaliny szczególnie zapraszamy od godz. 16:00 - wtedy na ogromną, dmuchaną poduchę będzie można skoczyć ze ustawionej zwyżki. Czy będzie można poczuć wiatr we włosach? O tym przekonają się miłośnicy emocji w wersji hard. Nie zabraknie również specjalnej strefy dla najmłodszych. Pod opieką animatorów będą mogli korzystać z różnego rodzaju sportowych aktywności, a dla milusińskich przygotowano także różnego rodzaju dmuchane konstrukcje, a także okazję do postawienia pierwszych korków na trickboardach, longboardach i batutach.

Każdy czwartek w Europie Centralnej to również okazja do bezpłatnego oglądania najlepszych światowych filmów na specjalnym stumetrowym ekranem z nagłośnieniem hybrydowym. Tym razem 21 sierpnia o godz. 21:00 zobaczymy kultowy film „RED” o burzliwych losach emerytowanych agentów CIA w reżyserii Roberta Schwentkego. Będzie to okazja do spotkania się z gwiazdami Hoolywood w nieco ekstremalnej odsłonie. W filmie emitowanym przed gliwickim Centrum wystąpią m.in. Bruce Willis, Morgan Freeman i John Malkovich.

A to już wiesz?  DTZ advised KMD on 6,000 sq m office space lease

Pomagamy pomagać

Znamy już laureatów II edycji Funduszu Małych Grantów, które gliwickie Centrum przekazuje na realizację projektów na terenie Zabrza, Gliwic i powiatu gliwickiego. Tym razem dofinansowania po 2.000 zł trafią do Zabrza, Gliwic i Knurowa. Pierwsze z nich na organizację letnich zajęć, które trwają przez cały sierpień, otrzymało Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży na działania w ramach akcji „Lato z Animatorem”. Okazją do rozwoju sportowych pasji będzie z pewnością drugi z dofinansowanych projektów odbywających się podczas wakacji. Wsparcie finansowe na „Wakacje z tenisem” otrzymał Uczniowski Klub Sportowy Quo Vadis Makoszowy z Zabrza. Z kolei gliwicka Fundacja „Kapitan Światełko” otrzymała dofinansowanie projektu edukacyjnego „Podaj rękę – piknik rowerowo-biegowy”, który we wrześniu odbędzie się w Zabrzu. Siedmiu ekspertów oceniających projekty w ramach Funduszu Małych Grantów EC zdecydowało także o wsparciu projektu „Emocje w Stumilowym lesie”, który pomoże w wyrównywaniu szans edukacyjnych niepełnosprawnych dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Knurowie.  

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Centrum Handlowe Europa Centralna. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy