wypoczynek

Konkurs fotograficzny “Lato na Wesoło!” na portalu Szwendobylscy.pl

Wakacje to czas rodzinnych wyjazdów, pikników i odwiedzania nowych zakątków Polski. Wspólnie spędzone chwile warto uwiecznić na zdjęciach, będących później nieocenioną pamiątką dla najmłodszych. Specjalnie

Wakacje to czas rodzinnych wyjazdów, pikników i odwiedzania nowych zakątków Polski. Wspólnie spędzone chwile warto uwiecznić na zdjęciach, będących później nieocenioną pamiątką dla najmłodszych. Specjalnie z okazji nadejścia lata portal Szwendobylscy.pl zaprasza wszystkich rodziców do udziału w konkursie fotograficznym.

Dzieci uwielbiają, jak robi się im zdjęcia. Chętnie pozują rodzicom przed aparatem, a później chwalą się swoimi wakacyjnymi fotkami przed kolegami i koleżankami ze szkoły lub przedszkola. Dla wszystkich rodziców, którzy uwieczniają wakacje swoich pociech na fotkach, portal Szwendobylscy.pl przygotował konkurs fotograficzny “Lato na Wesoło”.

Konkurs „Lato na Wesoło!” skierowany jest do wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu Szwendobylscy.pl. Wystarczy zamieścić na stronie Szwendobylskich wakacyjne zdjęcia swoich maluchów. Autorzy najfajniejszych fotek będą mieli szansę wygrać rodzinny weekend w Pałacu Galiny na Mazurach. Wygrywa to zdjęcie, które otrzyma najwięcej głosów użytkowników.

Ponadto uczestnicy konkursu oraz głosujący mogą zdobyć wiele innych nagród, np. filmy i gry na DVD od firmy Hagi Film, kosmetyki Ava Laboratorium, książki wydawnictw W.A.B, Prószyński oraz Stentor, a także puzzle Szwendobylskich. Konkurs potrwa do 6 lipca br.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.szwendobylscy.pl

Szwendobylscy.pl to portal stworzony z myślą o rodzicach, którzy chcą ciekawie i aktywnie spędzić czas wolny ze swoimi dziećmi w różnych rejonach Polski. Portal pomaga w organizacji wyjazdów, zachęca i inspiruje do odkrywania nieznanych zakątków kraju, ułatwia kontakt pomiędzy organizatorami wyjazdów, a ich potencjalnymi klientami. Projekt szwendobylscy.pl powstał dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego – Innowacyjna Gospodarka działanie 8.1, którego celem jest wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

Z: http://www.pressoffice.pl/podroze,t328941371?more=123563312

A to już wiesz?  Hotel Brant dołącza do rodziny hoteli Mercure

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy